נשים בהנהגה

מה יקרה עם נשים יובילו את העולם? אם נשים ינהיגו את העולם, האם העולם יהיה טוב יותר, מוצלח יותר? מה ההבדל המהותי בין נשים לגברים ולמה עדיף שיותר נשים יהיו בהנהגה וקבלת ההחלטות? מההבנה שלי, הבדל מהותי בין גבר לאישה, זה שגבר לא מביא חיים לעולם, לא יולד. ואישה כן. אישה נושאת ברחמה את העובר הגדל במשך 9 חודשים ואז עוברת לידה, חוויה עוצמתית ביותר שבה הוולד מגיח לעולם, ועד שזה קורה, האישה והעובר חווים צירים, כאבים, לחצים, צירים שהם כמו מיצרים, מיצר שצריך לעבור בו העובר עד שיוצא החוצה, מהחושך לאור.
האישה שחווה את כל זה ומביאה חיים לעולם, בזה היא כמו הופכת מילדה לאישה, היא מתבגרת! עכשיו אחרי שנולד, האמא ממשיכה את הקשר הפיזי שלה עם התינוק דרך ההנקה ושאר הטיפול בתינוק, שתלוי בה לחלוטין.
הגבר שלא עובר לידה בחייו, הוא בעצם לא מתבגר לעולם ובעצם נשאר במובן מסוים, ילד. לכן
הרבה אפשר לשמוע מנשים שאומרות- יש לי 4 ילדים בבית, 3 ילדים ובעלי☺ אמנם השינוי הזה שהגבר הופך להיות אבא, כן גורם לו להרגיש יותר אחריות לבית, להביא פרנסה וכולי, אך רגשית, הוא עדיין נשאר ילד לעומת האישה. אישה מפתחת דרך היותה אמא, תכונות של אמפתיה, התחשבות, אהבה מעבר לאהבה לעצמה.
קודם כל התינוק/הילד, ואחר כך היא. היא מגלה בעצמה יכולות שלא ידעה שיש בה, זה מתחיל כבר בלידה וממשיך בהיותה אמא!
אם בהנהגה של המדינות יהיו יותר נשים, הם יכניסו לשם יותר תחושות אמהיות, יכולות אמהיות, באמת לדאוג לעם שלהם, יידעו יותר להכניס לעם חשיבות לערכים של ערבות הדדית ודאגה לזולת. ערכים שכל כך נהיו חסרים ונעלמים בחברה שלנו, שבה האגו רק הולך וגדל וגדל כל הזמן. עוד תכונה מעניינת של גברים, היא הנטייה שלהם לרצות למלא רצון של אישה. ולכן אישה בחכמתה הנשית, חכמת החיים שלה, יכולה לגרום לגברים סביבה לעשות כרצונה. לעשות מה שצריך כדי לממש את הרצון שלה.
וכך, אישה שמנהיגה, יכולה דרך התכונות האלו שלה להוביל את העם שלה למקום טוב, הרבה יותר ממה שגבר יכול. אצל הגבר שולט האגו של להראות כלפי חוץ כמה הוא חזק, שולט, גברי, לוחם.. תכונות שלא עוזרות לנו כבר. האישה תביא תכונות של רוך, אמפטיה, עזרה הדדית ודאגה לזולת. אלו תכונות שכולנו צריכים עכשיו!

סגור לתגובות.