חוויה שלי מארגון קבלה לעם

ארגון קבלה לעם, ארגון ללא רווח, שכל מטרתו להפיץ בישראל ובכל העולם את חכמת הקבלה. שיעורי הקבלה מתורגמים סימולטנית לשפות רבות ללא עלות, וכך כל מי שמחפש משמעות לחיים, יכול בחיפושיו להגיע לאתר של הארגון, לשמוע שיעורים בשפה שלו וכך ללמוד את החכמה.

חכמת הקבלה פונה לכל אדם באשר הוא. כל אדם ששואל שאלות בחייו, שמשהו לא מספק אותו, בחיים, שיש לו שאלות ללא תשובות על החיים, לא משנה מאיפה הוא, מאיזה דת, לאום, שפה, מין וכולי.

בפעם הראשונה שהגעתי להרצאה במרכז של הארגון בפתח תקווה, הסתכלתי על כל האנשים שנוטלים חלק בארגון, סדרנים, צלמים, זמר שהוסיף מצב רוח לאירוע, פינת קפה, הכל היה כל כך מתוקתק ומאורגן, ומי כל האנשים האלו שעוזרים כל כך, במלוא המרץ ובצורה יעילה כל כך. תהיתי… הם עובדים בשכר, מתנדבים..?

בהמשך הבנתי שאכן כל החברים שעוזרים באירועים של קבלה לעם, הם מתנדבים. תלמידים בארגון שמבינים את החשיבות של להביא לכמה שיותר אנשים את הידיעה על החכמה הזו. ומה היא החכמה הזו בעצם? אם נרצה לסכם אותה במשפט אחד, הרי זה "ואהבת לרעך כמוך". חכמת הקבלה היא בעצם חכמת החיבור. איך להתחבר בינינו, מעל כל ההבדלים! ואם מסתכלים על החברים בארגון, רואים שזה בעצם מה שקורה שם.

בנוסף להתפעלות שלי מהארגון המופתי באותה ההרצאה הראשונה שהייתי בה, הייתי בהתפעלות על מגוון האנשים השונים שם! צעירים, מבוגרים, כולם כל כך שונים אחד מהשני, היה לי מאוד מפתיע ולא מוכר, והייתי עד אז בכל מיני סוגים של לימודים ודרכים להתפתחות אישית ועוד. וזה היה מפתיע לראות איך כל כך הרבה סוגים של אנשים, כביכול בלי שום דבר שקושר ביניהם, נמצאים פה באותו מקום.

אז חכמת הקבלה שארגון "קבלה לעם" שם על דגלו להפיץ בכל העולם, זו החכמה, איך להתחבר מעל ההבדלים בינינו. החכמה הזו מסבירה לנו שמה שמפריד בינינו, זה האגו של האדם, שגודל מדור לדור. והאושר שכולם מחפשים ללא הירף, נמצא בעצם בקשרים בינינו. שאם נפסיק לחפש את האושר במקומות אחרים ונחפש אותו רק בקשרים בינינו, שם נמצא את היכולת באמת להנות, הנאה ללא גבולות

סגור לתגובות.