הגדלת חזה בניו יורק

ניו יורק זו ניו יורק, חזית האופנה, היופי והטכנולוגיה נפגשים בעיר שאף פעם לא ישנה. הרצון של אלפי נשים להגדיל את החזה שלהן במספר או יותר, לשדרג את הנראות והתחושה של השדיים, שיפור הסימטריות ביניהם וכל זאת תוך כדי שמירה או יצירת מראה טבעי היא אומנות. הגדלת חזה, לצד ניתוח אף או שאיבת שומן היא בין ההליכים הקוסמטיים הפופלריים ביותר כיום בניו יורק. לרוב המועמדות לניתוח הן נשים עם חזה קטן, נשים שעברו כריתה רפואית או נשים עם רצון בשינוי.

כמובן שהמחירים בניו יורק יקרים משמעותית: שאיבת שומן מחיר יותר מפי שניים, הגדלת חזה מחיר יותר מפי שלוש וכך גם בניתוחים אחרים.

הצלחת הניתוח כמו גם קיצור תקופת ההתאוששות תלויים מאוד במצבה הגופני של המועמדת לניתוח. המועמדות האידיאליות הן נשים מעל גיל 18 שנמצאות במבצע גופני טוב ולא מעשנות. חשוב כי למועמדות יהיו ציפיות ריאליות לגבי הניתוח ולגבי מה אפשרי ומה לא אפשרי להשיג בתהליך. אחד המרכיבים המסייעים מאוד בגיבוש ציפיות ריאליות ה תמונות של לפני ואחרי של נשים אחרות שעברו את התהליך. הניתוח אינו מתאים לנשים בהריון, נשים מניקות או כאלו המתכננות להיכנס להריון בעתיד הקרוב. לנשים המעוניינות לשפר את מראה השדיים שלהן לאחר שסיימו עם הולדת ילדים והנקתם, חשוב ללמוד על ניתוח הרמת חזה במקביל להתעניינותן בהגדלת חזה כדי להבין טוב יותר את ההבדלים בין השניים ולבחור בצורה מושכלת את הנכון עבורן. ניתוח הגדלת חזה נועד להגדיל את החזה ולא בהכרח לשנות את מיקום השדיים, למרות שפעמים רבות נשים מחליטות לבצע את שני ההליכים בו זמנית.

מכיוון שמדובר בכל זאת בתהליך מותאם אישית אשר צריך לענות על הצרכים והבעיות הספציפיים לאותה מנותחת או מנותח (גברים לרוב בוחרים בתהליך זה כחלק מתהליך כולל של שינוי מין), חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא המנתח ולעבור על הציפיות והדרישות כמו גם לדבר על החששות והסיכונים לפני שמחליטים להיכנס לתהליך.

היתרון בניתוח אצל רופא מנתח בניו יורק לעומת מקומות אחרים הוא הניסיון והקדמה, כמו גם ההרגשה היוקרתית של בחירה באחד המקומות המובילים בעולם. לעומת זאת חשוב מאוד לקחת בחשבון את העלויות הגבוהות יחסית של התהליך בניו יורק, הן בעלות הניתוח עצמו והן בעלויות הנלוות של טיסה, מלונות ואירוח בתקופת הייעוץ וההחלמה ועד לרגע שבו ניתן לטוס חזרה בנוחות יחסית וללא כאבים. עם זאת מטופלים רבים מעוניינים לבצע את הניתוח וההחלמה במדינה אחרת או כחלק מחופשה כדי להימנע משאלות או מתשומת לב מוגברת מדי של סביבתם הקרובה.

סגור לתגובות.